Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Alketa Vejsiu & Flori - Merrme Te Fundit Nate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  19

Komente

1 🔥

21/11/2003

2003-11-20T23:00:00+00:00

Më Shumë Nga

Flori Mumajesi

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Adrian Hila

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Balada Dashurie"

Këngë e albumit:

"Alketa Vejsiu"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2003
Frikesuar nga vetja,nga ty,
Per here te fundit te them “Te dua”
E di,e ndjej, e kuptoj , e shoh,
gjithcka kaluam,ke harruar.

Dhe pyes veten kush
Kush do ti puth dy syte e tu
Kush do te thote tani “Te dua”

Merrme te fundit nate.
Te shoh te prek te ndjej,
fytyren tende

Merrme te fundit nate
Te shoh te prek te ndjej
lekuren tende
Dhe pyes veten kush
Kush do ti puth dy syte e tu
Kush do te thote tani “Te dua
Te fundit perqafim une po kerkoj,
Te fundit ndjenje me ty te jetoj,
Kujto sa shume kaluam.

E trembur heshtjen time do e pranoj,
E humbur ne kujtime do jetoj,
Nuk e di pse u harruam

Dhe pyes veten kush
Kush do ti puthi syte e tu
Kush do te thote tani “Te dua”.


Ky tekst u dërgua nga  bekim
Më Shumë Këngë Nga Alketa Vejsiu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet