Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Shira & Greta Berati - Une Dhe Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Une Dhe Ti", por nuk këndohet nga Altin Shira & Greta Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Shira & Greta Berati - Une Dhe Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Balada"

Këngë e albumit:

"Nje Zile Telefoni"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Greta Berati

21/01/2014

2014-01-21T10:24:37+00:00[Altini:]
Pse rri mendon ti ne vetmi,
E s'ke guzim jojo se di
mbremjet ne endrra jane veç vegim
kur nuk e pret ti dashurin

[Greta:]
Me jep 2 sy te ta shoh bukurin,
digjem, ti s'e di,
s'qenka e lehte jo ta them un ty,
se mi ke mare flalet ti...

[Altini:]
Lere naten dhe ndiq diellin nga pak
si una mos te kesh gjume ne sy,
bohu flutur fluturo me krah,
eja sa prane te kam

[REF. 2x:]
Me prit nje cast se po vi
e te ndez zjarrin ne gji
detin per ty do ta thaj
boten ne krah do ta mbaj

[Altini:]
Pse vizaton ti syte e mi
jo jo s'e di jo nuk e di
kur une nuk jam me ty tani
dhe ato sy nga letra ti fshi...

[Greta:]
Me jep 2 sy te ta shoh bukurin,
digjem ti se di,
s'qenka e lehte jo ta them un ty,
se mi ke mare flalet ti...

[Altini:]
Lere naten dhe ndiq diellin nga pak
si una mos te kesh gjume ne sy,
bohu flutur fluturo me krah,
eja sa prane te kam

[REF. 4x:]
Me prit nje cast se po vi
e te ndez zjarrin ne gji
detin per ty do ta thaj
boten ne krah do ta mbaj


Ky tekst u dërgua nga Mersilda
Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet