Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amarda - Si Ateher (Feat. Stine)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kam ftohte zemer kam shume ftohte
Zonin,po du me ta ni
Se te mendoj e kam dashni
Koha pa ty ska kuptim
Ma dogje shpirtin e shpirtit tim dhe perseritet
Amarda Arkaxhiu
Featuring: Stine
Publikimi: 21/01/2022
Teksti: Stine
Orkestrimi: Stine
Video Produksioni: Estia Film
Mix/Master: Stine Records
Edited: Cristian Lazzari
Choreography: The Beat Killers
Styling: Anisa Collection
Dress And Make Up: Beauty Center LindaAmarda - Si Ateher
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ateher".
3. Video është e këngës "Si Ateher", por nuk këndohet nga Amarda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Amarda Arkaxhiu:


Komente 0