Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amela Agastra - Me Ler! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Tani unë historinë time do filloj
Do them atë që zemra fort kërkoi
Sa shumë unë dua që të jem e lirë u u u

Gjërat e mia janë në plan të parë
Mendoj për veten skam pse them më fal
Do dashuroj dhe unë një ditë
por taniiii

REF
Më lër më lër të jetoj jetën
Më lër më lër t'a njoh unë veten
O o o - o o o sdo ndaloj
Më lër më lër të jetoj jetën
Më lejo t‘a njoh unë veten
Pash një Zot të madh mua më lër

Sdo mbyll unë ndjenjën time asnjëherë
Dua të kem kujtime plot me vlerë
Do jetoj unë si të gjithë njësoj o o o

Normal që vetes time i besoj
Po mbaj frymën që të eksploroj
dhe për ditët që do vijnë
por taniii... ooohoo

REF
Më lër më lër të jetoj jetën
Më lër më lër t‘a njoh unë veten
O o o - o o o sdo ndaloj
Më lër më lër të jetoj jetën
Më lër më lër t‘a njoh unë veten
O o o - o o o sdo ndaloj

Më lejo t’a njoh unë veten
Pash një Zot të madh mua më lër

Më lër më lër

Më lë-ër më lë-ër më lë-ër më lë-ër
O o o - o o o sdo ndaloj
Më lër më lër të jetoj jetën
Më lër më lër t'a njoh unë veten
O o o -o o o sdo ndaloj

Më lejo t'a njoh unë veten
Pash një Zot të madh mua më lër


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli   Arn66

Amela Agastra - Me Ler!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ler!".
3. Video është e këngës "Me Ler!", por nuk këndohet nga Amela Agastra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Amela Agastra:


Komente 0