Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ana Kabashi - Na Thej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

2x: Na thej, Na thej sa e mir o neja
Eja ti eja, eja ti eja

Kena na me veti denga
Ta mushi tavolinen me moeta
Ishat mbrapa gjeth i kena
Per inat msheh tu bo skena

Edhe pse zemra e don
mo me ty mu kthy nuk bon
Edhe pse pom mungon
Shume ma mir po ndina kur une vet jom

2x: Na thej Na thej
Sa e mir o neja
Eja ti ejaa

Kush i nisi shishet knena
Nuk pi njoh une qeta djema
Foto tmia en DM-a
Nuk pi njoh une as knena

Edhe pse zemra e don
mo me ty mu kthy nuk bon
Edhe pse pom mungon
Shume ma mir po ndina kur une vet jom

2x: Na thej Na thej
Sa e mir o neja
Eja ti eja, eja ti eja
Ana Kabashi
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/02/2019
Muzika: Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Granit Gashi
Video Produksioni: XL Films


Ana Kabashi - Na Thej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Thej".
3. Video është e këngës "Na Thej", por nuk këndohet nga Ana Kabashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ana Kabashi:


Komente 0