Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ana Kabashi - Për Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Për Dashni" kënduar nga Ana Kabashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN
Ana Kabashi
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/05/2022
Muzika: Elinel, Ana Kabashi & RZON
Teksti: Elinel
Video Produksioni: Kotorri
Produksioni: RZON
Styling: Iarafashion_Kh, Fortesa Boutıque
Jewelry: Helenadia
Directed: Granit Miftari
Hair & Makeup: Microtapepr & Edita Abazi
Color & Edit: Xl FilmsAna Kabashi - Për Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Dashni".
3. Video është e këngës "Për Dashni", por nuk këndohet nga Ana Kabashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Ana Kabashi:


Komente 0