Më mbaj mend (për 1 muaj)


Andi Qereti - Sekret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sekret".
3. Video është e këngës "Sekret", por nuk këndohet nga Andi Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Andi Qereti - Sekret Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Produksioni:

Dabesst

Teksti:

Andi Qereti

Komente

Asnjë Koment

17/07/2020

2020-07-17T17:00:10+00:00

"Sekret" është një këngë e re nga Andi Qereti.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Dabesst
Teksti: Andi Qereti
Produksioni: DabesstMë Shumë Këngë Nga Andi Qereti:


Komente mbi këtë këngë