Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andin Randobrava & Avdush Krosa - Pendimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

I
u mendova u pendova
rruges Tende u drejtova
me gjith zemer me gjith shpirt
te lutem Zot me jep pak drit
dhe te falem Ty o Zot
qe ne mua ke meshir do te ngritem do te behem nje rob i Yti i miiiiir

(ref)
me fal Ti mua ke meshir ne mua
jam gjynahqar andaj me fal me fal
ndihm nga Ti un kerkoj vetem Ty te adhuroj
jeten per Ty e flijooooooj

II
u mendova u pendova
rruges tende u drejtova
me gjith zemer me gjith shpirt
te lutem Zot me jep pak drit
dhe te falem Ty o Zot
qe ne mua ke meshir
do te ngritem do te behem
nje robi Yti i miiiiiir

(ref)
me fal Ti mua ke meshir ne mua
jam gjynahqar andaj me fal me fal
ndihm nga Ti un kerkoj vetem Ty te adhuroj
jeten per Ty e flijoj
me fal Ti mua ke meshir ne mua
jam gjynahqar andaj me fal me fal
ndihm nga Ti un kerkoj
vetem Ty te adhuroj jeten per Ty e flijoooooooj


Ky tekst u dërgua nga Jona

Andin Randobrava & Avdush Krosa - Pendimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi".
3. Video është e këngës "Pendimi", por nuk këndohet nga Andin Randobrava & Avdush Krosa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andin Randobrava:


Komente 0