Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andos - Adrenalina  (Feat. Eugent Bushpepa)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Pjesëmarrëse në

VFM 2012

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Gent Bushpepa

06/06/2012

2012-06-05T23:00:00+00:00Eugenti:
shikimi yt s permban faj
pran vetes tende sod me mbaj
qmenduria jote mbeshtjell mekat
dhe nuk mundme me ta largoj

andos:
ti imitimin gjithmone ke nxjerr
sa nuk kuptoje qfar kishte vler
harres e larget qe dhimbjen ta rizgjon
dilem e heshtur qe nuk pushon

eugent&andos:
per qdo fjal qe s kemi then
per dashurin qe skemi dhen
per gjith vetmin qe shpirtin na pushton
ti sonte mos ngurro

ref:
adrenalina te rrjedh ne gjak
je toka ime ti per nje nat
dhuro te gjith ate qe je
je dhe ate qe nuk e ke

andos:
mere me vete ate qe ndjen
deshir e fundit per mua je
shko larg atje ku askush ty s te ndjek
vazhdo beso ne ate qe ndjen

eugent:
n mendje fiksuar te jam
ndjenja pa fund krijuar ka
shum her kam dashur qe ndryshe ti te jesh
marrezin time pran do ta kesh

eugent&andos:
per qdo fjal qe s kemi then
per dashurin qe skemi dhen
per gjith vetmin qe shpirtin na pushton
ti sonte mos ngurro

2 X ref
adrenalina te rrjedh ne gjak
je toka ime ti per nje nat
dhuro te gjith ate qe je
jee dhe ate qe nuk e ke

eugent:
jeeeep ate qe ke...
jeeeep ate qe kee eeee..

doja te thoja me fal
per gjurmet qe kam len
uuu doja te thoja me fal
per denimin qe kam dhen
qdo nat qe vetem ti ke qen

per qdo fjal qe s kemi then
per dashurin qe skemi dhen
per gjith vetmin qe shpirtin na pushton
ti sonte mos ngurro

2 X ref
adrenalina te rrjedh ne gjak
je toka ime ti per nje nat
dhuro te gjith ate qe je
jeee dhe ate qe nuk e ke


Ky tekst u dërgua nga Shpresa
Më Shumë Këngë Nga Andos:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet