Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andrra - Lule Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
Mos shko n'Gjermani bre djalo
Kta gjashtë mujt e verës
Do ti njehi ditët oh bre
Në shemin e derës

Mos shko n'Gjermani bre djalo
Kta gjasht mujt e dimnit
Do ti njehi ditët oh bre
Në skaj të çilimit

Shkova n'Gjermani oj ule
Shkova me fitue
Ajo shpia e vjetër oj lule
Ishte tu u rrxue
Andrra
Publikimi: 31/03/2022
Teksti: Fatime Kosumi
Produced By Fatime Kosumi
Drums, Percussions: Larry Mullins
Violine, Electronics, Recording: Simon Goff
Piano, Backing Vocals: Tara Nome Doyle
Piano, Bass: Pc Nackt
Mixing: Tilman Hopf
Mastering: Jammin MastersAndrra - Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule".
3. Video është e këngës "Lule", por nuk këndohet nga Andrra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andrra:


Komente 0