A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ani Çuedari - S'te Ndiej


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/11/2007

2007-11-23T00:00:00

Lyrics:

Ani Çuedari

Music & Arrangement:

Klodian Qafoku

Participating in

Kënga Magjike 2007


Shih s’eshte i keq
Kur mund te ece
Me koken larte
Ndersa jam duke qare

Gjithmone njesoj
Ti nuk flet shume
Ti ishe me endrren
Qe ndertova une

Ne te mbete dhe ti
S’me kerkon kur iki
Jo s’me le kur vi
Rruget me nuk do shkojne
Zemra do me ngele nje dimer ne shpirt

REF 2x
Cmendur jeten prape
Ti gjithmone kudo femije
Me shih mos qaj
Un jam ata, por prap jam ti
Me friken time
S’do luaj me dhe ti e di
Ne castet sublime
Jam ata, jam ti!

S’me le te flas
Kur ti me puth
Pastaj humbas
Bej sikur harroj

Me cjerr ideja
Me grric deri ti
Kohe pa ngjyra
Jo nuk te ndjej dot

Gabon, nuk di ku shkon
Sme kerkon kur iki
Jo sme le kur vi
Rruget me nuk do shkojne
Zemra do me ngele nje dimer ne shpirt

REF
Cmendur jeten prape
Ti gjithmone kudo femije
Me shih mos qaj
Un jam ata por prap jam ti
Me friken time
S’do luaj me dhe ti e di
Ne castet sublime
Jam ata, jam ti!

Ti s’dole dot nga endrat e mia
Ne shpirt te zgjon vec deshira

Cmendem jeten prape
Ti gjithmone kudo femije
Me shih mos qaj
Me friken time
Sdo luaj me dhe ti e di
Ne castet sublime
Jam ti!


Lyrics submited by K.motionKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019