A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Anila Mimani & Rati - E Imja Dashuri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  45

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Rati

Këngë e albumit:

"Hite Verore"

Këngë e albumit:

"Hitet Me Te Mira"


Trupin tende te ngrohte ledhatoj
Buzet kur mi puthe, me smendoj
Afer teje krejt un i harroj
Zemra ime ti(x2)

E imja dashuri
Brenda meje je vec ti
Kurre mos e harro se nje zemer shume te do (x2)

Kur me thua "shpirt", fluturoj
Dhe filloj per ty, enderroj
Te ndahem nga ty, se pranoj
Zemra ime ti (x2 pa pjesen e fundit)

E imja dashuri
Brenda meje je vec ti
Kurre mos e harro se nje zemer shume te do (x2)
(MUZIK)
E imja dashuri
Brenda meje je vec ti
Kurre mos e harro se nje zemer shume te do (x4)


Ky tekst u dërgua nga Maira Dh
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019