Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Branka - Bejbi/baby Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

bejbi kthehu ti edhe nje her me fal cdo njeri gabon ne jet po nuk kam faj

kthehu kthehu prap me rri

bejbi ishte dimer kur ti erdhe e kujtoj si u tret kjo dashuri se kuptoj

dhe me veten une po flas dhe rri

eja te me shfaqesh edhe nje her te perqafoj

zemra ngrihu qe ateher kur ike ti

Ref:
per ty nje lot akoma me ka mbetur per syt
e mij ai ende sesht tretur e mbaj une lotin
si kristal te fshehur dua endrren ta zgjoj

bejbi endrat shuajn ne mengjes harojpor kalova nga nje rrug kur te kujtoj

thell u humba ne kujtime

bejbi jam e lodhur nga gabimet me kupto ndaj e pres un ardhjen tende me mungon

ndaj te lutem ty me fal kte her

flija por tani ne gjum nuk jam mere endrat shko

dhe me ty te humbur gjithmon te rrijm

Ref:
per ty nje lot akoma me ka mbetur per syt
e mij ai ende sesht tretur e mbaj une lotin
si kristal te fshehur dua endrren ta zgjoj


Ky tekst u dërgua nga Fjolla Vorfaj

Anjeza Branka - Bejbi/baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bejbi/baby".
3. Video është e këngës "Bejbi/baby", por nuk këndohet nga Anjeza Branka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:


Komente 0