Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Branka - Papi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  37

REF 3x:
Ay papi! mi pezhao,
esta noche me segurao
con vocè quiero danzar, ay papi!

Ven, ven, anda conmigo
agora yo un momento
amor suavedad

Ven, ven, anda conmigo
agora yo un momento
no hay porque hesitar

2x
sincero mio amor
mio santo corazao
è para-para vocè

REF 3x:
Ay papi! mi pezhao,
esta noche me segurao
con vocè quiero danzar, ay papi!

2x
You gotta wine upon da floor
make me scream, gimme some more
baby shake that body, don't stop

REF 2x:
Ay papi! mi pezhao,
esta noche me segurao
con vocè quiero danzar, ay papi!


Ky tekst u dërgua nga giseldaAnjeza Branka
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/08/2013
Video Produksioni: Pro Video


Anjeza Branka - Papi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Papi".
3. Video është e këngës "Papi", por nuk këndohet nga Anjeza Branka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:


Komente 0