A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Anjeza Branka - Tranquila  (Feat. Nurteel)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/07/2016

2016-07-29T16:00:04

Featuring

Nurteel

Muzika:

Massive Production

Teksti:

Granit Gashi

Teksti:

Nurteel


[Anjeza:]
Baby nize dritën du me bo me stil
Nëse o nevoja i'm ready to kill!
Du ma shumë se dje e ma pak se nesër
Krejt un ti jap ty nuk t'vyn kurgjo tjetër!
Du me ti fal krejt se ti po m'bon loko
Du me t'ngreh si vi se ti po m'dokësh koko!
Si cokollada dhe stilin shumë nalti
Munësh me na thirr kombinimi baunti!

Ref. 2x:
Erën po ta nij
qaty ku je vij!
Edhe pak po mrrij

Njëherë do ta provosh!
gjithmonë do ta kërkosh.

2x:
Ma bari perfekt
Ty t'jep efekt!

[Nurteel:]
Tranquila un ti dhashë krejt
e ti po lyp trëndafila!
Po vrapoj mas teje s'di a pe din
Une t'du qdo ditë e jo për Shën-Valentin!
Mami maje thobën qashtu maje
Po du me t'nxon ama ti nuk po nalësh!
Ti pe din qa du kjo shihët ashiqare
Du me ta msu trupin si shkronjat n'abetare!

[Anjeza:]
Ref. 2x:
Erën po ta nij
qaty ku je vij!
Edhe pak po mrrij.

Njëherë do ta provosh
gjithmonë do ta kërkosh!

2x:
Ma bari perfekt
Ty t'jep efekt!


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019