Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Ndoj - Nana Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Nana Ime" kënduar nga Anjeza Ndoj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Nana Ime".

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Anjeza Ndoj
Publikimi: 05/05/2023
Muzika: Behar Neli
Orkestrimi: Behar Neli
Video Produksioni: Fenix Studio
Tex: Gjovalin Lumaj
Make Up: RoziAnjeza Ndoj - Nana Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nana Ime".
3. Video është e këngës "Nana Ime", por nuk këndohet nga Anjeza Ndoj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Anjeza Ndoj:


Komente 0