TEKSTESHQIP

Anjeza Shahini
Erdhi Momenti
Lyrics

Pluhurin e harreses hoqa
sa mendime vijne shpejt
ti ke ardhur krejt papritur
dhe s'e di nese me pret

Hap dritaren
fryme me merr...
Kendo...

(Ja ku me ke ti)

REF:
Ja ku me ke ti
erdhi momenti
eja me mua
te dua, te dua
sa kemi humbur
sot jam e lumtur
eja me mua
te dua, te dua

un tu ditur
vali bluan
ate gje se meriton

sa gabime pa kuptuar
dashurite na i largojn
e kuptuaaaaaaaaaaam
sa gabuaaam

(Ja ku me ke ti)
ref:x3
Ja ku me ke ti
erdhi momenti
eja me mua
te dua, te dua
sa kemi humbur
sot jam e lumtur
eja me mua
te dua, te dua

DËRGOI:
INFO
Komponimin, tekstin dhe arranzhimin e realizoi Adrian Hila.