Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Hamati - Luje Aman Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Jemi mbledhur sonte dhe po defrejme
nje dolli per shpirtin le ta ngrejme
mbushi gotat plot as nje bosh mos lej
me fund per dashnine le ta kthejme

E kthej kthej aman ktheje aman me fund xhan
e luje luje aman luje aman o xhan

Ref:2 here
Se mi lujte ment aman
Se me gjujte n'zemert bam
Shpirti vetem ty te ka
se kam ran sevda

Ti ma vodhe zemren si asnje me pare
Mi kepute telat si i marre
Do ta kaloj jeten un vetem me ty
Nje unaze ne gisht per te dy

E ktheje ktheje aman ktheje aman me fund xhan
E luje luje aman luje aman o xhan

Ref:2here
Se mi lujte ment aman
Se gjujte n'zemert bam
Shpirti vetem ty te kam se kam ran

Ref:2here
Se mi lujte ment aman
se me gjujte n'zemer bam
Shpirti vetme ty te kam
se kam ran sevda
Anxhela Hamati
Publikimi: 22/03/2020
Muzika: De Vox
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: De Vox
Video Produksioni: MAX Production


Anxhela Hamati - Luje Aman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luje Aman".
3. Video është e këngës "Luje Aman", por nuk këndohet nga Anxhela Hamati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Hamati:


Komente 2