Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Peristeri - Mos Kërko Seks Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  25

Chours:1

Hey i fort sma ka qefi me ty sonte te rri,ne taver bie defi ndizesh ti per dashuri
Hey i fort sma ka qefi asgje ty te te dhuroj te mbaroj karvuranti sa po un te fus ne loj.
Ref:x2

Mos kerko seks joo sepse ne fyt te ngec,mendo nje tjeter ndoshta ty dhe te hec,
Ne klube nate gjith jeten do ta qosh kaskus te state nuk mund te me trajtosh.
Chours:2

Hey i fort me degjo mua se un jam si nje piktur me shiko ti sa te duash por me dor mos me prek kurr ,
je i fort plot me muskuj dhe te gjith ty te kan frik,dije mir se ti mua sme pelqen jo as nje qik.

Ref:x4

Mos kerko seks joo sepse ne fyt te ngec,mendo nje tjeter ndoshta ty dhe te hec,
Ne klube nate gjith jeten do ta qosh kaskus te state nuk mund te me trajtosh.


Ky tekst u dërgua nga Dredhza Me Sheqer

Anxhela Peristeri - Mos Kërko Seks
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Kërko Seks".
3. Video është e këngës "Mos Kërko Seks", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:


Komente 0