Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Peristeri - Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komplet pa plan dola at nate
me dukej e gjate
me 2-3 vete u ulem
ne bar me bo muhabet
1, 2, 3 gota i ktheva me fund
mu zbukura bota
E ja ku t'pashe
Te gjitha i lashe
pertoke me syte e tu t'bukur
une rashe

Ahahaha pararara
Dhe ja ku t'pashe
pertoke me syte e tu t'bukur

REF. 2x:
Une rashe n'dashni
pa me thuj se kush je ti
pa me thuj se kush je ti
Ahahaha

Aty per aty m'puthe me sy
T'putha me menje une ty
Veç a je ti?
M'pyete a quhem dashni
Aty per aty m'puthe me sy
T'putha me menje une ty
E s'ka koment
quhem dashni nje moment

Ahahaha pararara
Dhe ja ku t'pashe
pertoke me syte e tu t'bukur

REF. 2x:
Une rashe n'dashni
pa me thuj se kush je ti
pa me thuj se kush je ti
Ahahaha
Anxhela Peristeri
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/07/2020
Muzika: Anxhela Peristeri
Teksti: Anxhela Peristeri
Orkestrimi: De Vox


Anxhela Peristeri - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

23
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:


Komente 0