Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelo - Vetem Asaj (Feat. Ergys & Flor Bana)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

Çdo mëngjes zgjohem me fytyrën e saj
Më puth, më përkëdhel
Mezi pret ti hap syte unë prandaj

Zemrën unë asaj do t'ia fal
Vetëm asaj
Se dhe n'fund t'botës vjen për mu
Nëse t'kam merzitur
Më fal
Ti më fal
S'e meriton

M'thuaj si t'ja bëj unë pa ty
Kur dashnin e mësova nga ti
Thellë në shpirtin tim ti ke hy
Dashni, je ti
2x

Rri e qetë
Mua gjithmon do m'kesh pranë
Se sa t'kem jetë
Në zemrën time do t'mbaj

Zemrën unë asaj do t'ia fal
Vetëm asaj
Se dhe n'fund t'botës vjen për mu
Nëse t'kam merzitur
Më fal
Ti më fal
S'e meriton

M'thuaj si t'ja bëj unë pa ty
Kur dashnin e mësova nga ti
Thellë në shpirtin tim ti ke hy
Dashni, je ti
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Anxhelo Koci
Featuring: Ergys Shahu & Flor Bana
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/02/2019
Muzika: Anxhelo Koci
Teksti: Anxhelo Koci
Orkestrimi: Flor Bana & Alsked Rrenja
Video Produksioni: ND Film Pro
Mix Master: Alsked Rrenja
Studio: Headline Records
Sax: Klidi LocaAnxhelo - Vetem Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Asaj".
3. Video është e këngës "Vetem Asaj", por nuk këndohet nga Anxhelo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhelo Koci:


Komente 0