Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelo Koci - Ma Chérie (Feat. Majk)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

(ANXHELO)

O Ma Chérie ku je o Ma Chérie
N deti tu t'pa spi besoj syve t'mi
Kjo ftyra jote jote jote o Dashni
O Ma Chérie me mua rri 2x

(MAJK)

Ma Chérie mucho te querro
Ma vjedhe zemren bandolero
Veq per ty besom i kisha lon un tjerat
Nese ti ma jep doren edhe vjen si vera

Latina, Spanjolle, Bonita, MI Amore
Ti erdhe ma more zemren edhe shkove
Se rruges rruges kur kalon, krejtve n'kom ti po na qon
Po na vret me bukurin aaahhhhh

E lume lum 6x

eh maca maca

oh Nalu pak 3x
Se u plassaaa

(ANXHELO)

O Ma Chérie ku je o Ma Chérie
N deti tu t'pa spi besoj syve t'mi
Kjo ftyra jote jote jote o Dashni
O Ma Chérie me mua rri

(MAJK)

Ma Chérie mucho te querro
Ma vjedhe zemren bandolero
Veq per ty besom i kisha lon un tjerat
Nese ti ma jep doren edhe vjen si vera

(ANXHELO)

Baila kurr po kcen n'taka n'taka
Ma Bella prej teje m’zuni vapa
A shkojna de pizza, Havana,africana, puttacana
per ty boj dhe serenataaaa

jorgjicaa 2x
dritat ty ti fika
oh sonte me ty du me pi
hajde Gzuar per dashni
hee moj Ma Chérie

(ANXHELO)

O Ma Chérie ku je Ma Chérie
N deti tu t'pa spi besoj syve t'mi
Kjo ftyra jote jote jote o Dashni
O Ma Chérie me mua rri

(MAJK)

Ma Chérie Mucho te querro
Ma vjedhe zemren bandolero
Veq per ty besom i kisha lon un tjerat
Nese ti ma jep doren edhe vjen si vera


Ky tekst u dërgua nga TRINTI FANAnxhelo Koci
Featuring: Majk
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/07/2022
Muzika: Anxhelo Koci & Majk
Teksti: Majk & Anxhelo Koci
Orkestrimi: Big Deal Records
Mix Master: Big Deal Records
Directed: Valon AziriAnxhelo Koci - Ma Chérie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Chérie".
3. Video është e këngës "Ma Chérie", por nuk këndohet nga Anxhelo Koci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhelo Koci:


Komente 0