Big Deal Records
Big Deal Records

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Big Deal Records është një grup producentësh dhe grup autorësh dhe muzikantësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i labelit

Lum Dakaj

Anëtar i labelit Lum Dakaj

Instagrami

Zyrtar

Official Instagram

Kanali

Youtube

Official Youtube

Profili

Facebook

Official Facebook

Komente

Asnjë Koment

0 Komente

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Big Deal Records, Bigdeal Records, Kico

Komente 0