Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aragona Band - Na Ishte Njëherë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  13

I
Na ishte njeher’
Nje dashuri e rrall’
E kam’ dashur vertet’
Per te ende kam mall’
Gjerat shume kan’ ndryshu
Asnjehere me se pash’
Nuk e di se ku shkoj’
Por zemra ime kurr se harroj

Ref:
Me kujtohet ajo nate
Syte e saj te mbushur lot’
U mundova ta qetsoja
Por nuk munda dot’
Asnjehere nuk gjej ngushllim’
Valle e shkruar qenka kjo
Dashuri te tjera kisha
Por jo si ajo

II
Nuk e di pse e lash’
Kur e deshta aq shum’
Ne fund asgje si dhash’
Endrrat mbeten ne gjum’
Gjerat shume kan’ ndryshu
Asnjhere me se pash’
Nuk e di se ku shkoj
Por zemra ime kurr se harroj !!!


Ky tekst u dërgua nga ShpendiAragona Band
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/01/2013
Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Video Produksioni: ASHA


Aragona Band - Na Ishte Njëherë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Ishte Njëherë".
3. Video është e këngës "Na Ishte Njëherë", por nuk këndohet nga Aragona Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aragona Band:


Komente 0