A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Arben Delaj & Lirie Dedvukaj - Diell E Hane Me Shume Buzeqeshen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/01/2013

2013-01-14T14:12:53

Më Shumë Nga

Liria DedvukajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diell E Hane Me Shume Buzeqeshen" kënduar nga Arben Delaj & Lirie Dedvukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arben Delaj & Lirie Dedvukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019