Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Arbër Arapi - Mall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall".
3. Video është e këngës "Mall", por nuk këndohet nga Arbër Arapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arbër Arapi - Mall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Festivali i 46-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

14/12/2007

2007-12-13T23:00:00+00:001.
Syri i bukur qe eshte tu mvrejt
Syri yt qe me lendon
Do me lere a vone a shpejt
Do me lere a shpejt a vone

2.
E do mbetem per njemend
Endacak si mbret pa fron
Mbreteresha qe me cmend
Do me lej a shpejt a vone!

3.
Ref. Mua mendjen sma kupton
Mua syrin sma veshtron
Prap fillon edhe vajton
Mall o mall qe vjen e shkon

4.
Vjen e shkon e prap me vjen
Mall qe len dhe thell rendon
Len e vjen e mezi me flet
Malli mallin me se gjen

5.
Syri i bukur qe eshte tu mvrejt
Syri yt qe me lendon
Do me lere a vone a shpejt
Do me lere a shpejt a vone

6.
E do mbetem per njemend
Endacak si mbret pa fron
Mbreteresha qe me cmend
Do me lej a shpejt a vone!

7.
Ref. Mua mendjen sma kupton
Mua syrin sma veshtron
Prap fillon edhe vajton
Mall o mall qe vjen e shkon

8.
Vjen e shkon e prap me vjen
Mall qe len dhe thell rendon
Len e vjen e mezi me flet
Malli mallin me se gjen


Më Shumë Këngë Nga Arbër Arapi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet