A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Arber Krasniqi - Une E Ti  (Feat. Arta Krasniqi)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/10/2014

2014-10-10T18:20:34

Featuring

Arta Krasniqi


Unë e ti
Të dua te dua me thoje ti
e tani ku mbeti ajo dashuri
e tani ku mbeti...se di....

Vitet kaluam si te marre
Te dashuruar ne shkikim te pare
nga frika per humbjen,humbem gjithcka.

Tash bredhim rrugeve qe te dy
duke menduar si jemi ne te dy
enderruam me malle...

Shkove ti shkove, me le n'vetmi
tash je penduar, por mua shpirti m'eshte dërrmuar
Shkove ti shkove, me le n'vetmi
tash je penduar, por mua shpirti m'eshte derrmuar
tani skam force te marr fryme

Tash bredhim rrugeve qe te dy
duke menduar si jemi ne te dy
enderruam me malle...

Shkove ti shkove, me le n'vetmi
tash je penduar, por mua shpirti m'eshte dërrmuar
Shkove ti shkove, me le n'vetmi
tash je penduar, por mua shpirti m'eshte derrmuar
tani skam force te marr fryme

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019