Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23
  • Vendlindja:
  • Lac 
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
BIOGRAFIA: Ardian Trebicka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe e lehtë. Ardian Trebicka ka mbaruar Academine e Arteve ne Tirane. Bashkeshortja Enkelejda Sefa Trebicka ka mbaruar Liceun dhe Universitetin e Juridikut ne Tirane. Në vitin 1996, Ardian Trebicka publikon albumin "Tango". Në vitin 2001, Ardian Trebicka publikon albumin "Dhe Deti Na Ka Zili". Në vitin 2003, Ardian Trebicka publikon albumin "Do Behem Cigan". Në vitin 2005, Ardian Trebicka publikon albumin "Shkova Ka Dera Jote". Në vitin 2011, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentKthim (2011)

★★★★★

Shkova Ka Dera Jote (2005)

★★★★★

Do Behem Cigan (2003)

★★★★★

Dhe Deti Na Ka Zili (2001)

★★★★★

Tango (1996)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Joe Artid Fejzo

Bujar Cici

Nimet Leka

Thoma Mahilaj

Leonard Bombaj

Dritan Jashari

Përparim Brati

Ferdinant Bjanku

Rifat Mulaj

Adnan Bala

Tags: Ardian Trebicka, Ardjan Trebicka, Ardian Trebiqka


Komente mbi këtë artist