Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka - Lule Lule Mace Mace Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ku vate moti
Oj ç'ish nje here
Qe u e ti vashe
Dushime shumë mire

Ku vate moti
Qe nde tru me mbanje
E se disnje nga malli
Nj'ore çe menge me shinje

(refreni)
E lule-lu
E lule-lule, macë-macë
E u per tij
E u per tij dal pace

E dal pac
E dal pac q ështe e vertetë
Se zemra i
Se zemra ime je ti vete


Ky tekst u dërgua nga Enda


Akordet:

Cm Eb
Ku vate moti
Fm Eb
Oj ç'ish nje here
Eb Fm G7
Qe u e ti vashe
Fm6 Ab G
Dushime shumë mire

Cm Eb
Ku vate moti
Fm Eb
Qe nde tru me mbanje
Eb Fm G7
E se disnje nga malli
Fm6 Ab G4
Nj'ore çe menge me shinje

(refreni)
G Eb
E lule-lu
Eb Fm G7 Cm
E lule-lule, macë-macë
G Eb
E u per tij
Eb Fm G7 Cm
E u per tij dal pace

G Eb
E dal pac
Eb Fm G7 Cm
E dal pac q ështe e vertetë
G Eb
Se zemra i
Eb Fm G7 Cm
Se zemra ime je ti vete

Ardian Trebicka - Lule Lule Mace Mace
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule Lule Mace Mace".
3. Video është e këngës "Lule Lule Mace Mace", por nuk këndohet nga Ardian Trebicka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Trebicka:


Komente 0