Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka - S'ma Fal Dashurine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Te derdhen floket si nje ujevare
Arome kafeje puthjet e tua
Ti ngre mbi gjunje fundin e gjate
Dhe merr nje valle vetem per mua

E di qe mendjen ti do ma prishesh
E prape me endje te rri une prane
Te ze me duar kur ti me iken
Si shpend i eger neper savane

Ti heq nga trupi rroben e kuqe
Ne nate e fsheh lakuriqesine
Duke me qeshur m'i jep ti puthjet
Por nuk ma fal jo dashurine


Ardian Trebicka - S'ma Fal Dashurine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ma Fal Dashurine".
3. Video është e këngës "S'ma Fal Dashurine", por nuk këndohet nga Ardian Trebicka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Trebicka:


Komente 0