Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka - Te Fryn Era Nen Kemishe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Diellin ti ke hedhur kraheve
Si te jete nje cope shami
Ne nje loje ziliqare
Duhemi une edhe ti

(refren)
Te fryn era nen emishe
E me ben te kem zili
Te ta ledhatoja trupin
Me buzet e gishtat e mi

Dua te te prek kaq lehte
Prekjen time te mos ta ndjesh
Te te kthej ç'te mori era
Trupit aromen e nxehte


Ardian Trebicka - Te Fryn Era Nen Kemishe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Fryn Era Nen Kemishe".
3. Video është e këngës "Te Fryn Era Nen Kemishe", por nuk këndohet nga Ardian Trebicka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Trebicka:


Komente 0