Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka - Dhe Deti Na Ka Zili Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Dhe zjarrin e mbaje ti
Dhe shkarpat i solla unë
Dhe erdhi deti pranë nesh
Me valë e survalë
Të na mbulojë
Dhe erdhi deti pranë nesh
Kaq shumë na kish zili
Për dashurinë

Dhe zjarrin e mbaje ti
Në pëllëmbë
Dhe shkarpat i solla unë në gji
S'mjafton as zjarri
Të na shkallojë
S'mjafton as deti
Që të na qetësojë

Kur deti të mbetet pikë në erë
Dhe kur deti të mbetet pikë në erë
Prapë për zjarrin
Do të ketë kaq shumë zili
Do të kete për dashurinë
Kaq shumë zili

Qofsh i bekuar o zjarr!
Qofsh e bekuar o shkarpë!


Ardian Trebicka - Dhe Deti Na Ka Zili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhe Deti Na Ka Zili".
3. Video është e këngës "Dhe Deti Na Ka Zili", por nuk këndohet nga Ardian Trebicka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Trebicka:


Komente 0