Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka - A Me Do Aq Sa Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Eja se me zuri malli,me zu malli,
per ato buzet e tua. x2
Thuama te lutem hapur,
a me do aq sa te dua. x2

Lulekuqet lulekuqet jan si gjaku,
jane si robat e tua. x2
Thuama te lutem hapur,
a me do aq sa te dua. x2

Je e vogel, je e vogel do te ritesh,
mos u ritsh aq shpejt pa mua. x2
Thuama te lutem hapur,
a me do aq sa te dua. x2


Ky tekst u dërgua nga Kujtim B.

Ardian Trebicka - A Me Do Aq Sa Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Do Aq Sa Te Dua".
3. Video është e këngës "A Me Do Aq Sa Te Dua", por nuk këndohet nga Ardian Trebicka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Trebicka:


Komente 0