A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ardit Gjebrea - Bota Ime


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Ja Ku Jam"


S?mund te jem une ky
s?mund te jem triumf per ty
pertej ti vetes tende nuk shikon

une jetoj me ty,
me nje jete qe kurre s?me dhe
tani me tremb dhe ti qe ekziston

heshtur neper nate
te vertetat, te fshehtat ne i ndame
dhe ne sy lexonim
fjale qe nuk i thame

asgje nuk do kuptosh
si fantazem me naten do te shkosh
hija jote neper kembe te ngaterron

Ti boten time nuk e njeh
ne veten tende erresire ti fsheh
s?te vret me fjale dhe e verteta
erresire ti je erresire
nuk ke me ndjenja

s?mund te jem tek ty
ti s?me sheh dot me ne sy
me ty filloi gjithcka me ty mbaroi

e verteta nuk je
veten tende ti e fsheh
ne puthje genjeshtare qe s?jetojne.

REFREN...


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019