Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Gjebrea - Havale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Havale (4x)
Hava, hava, havale (2x)
Havale
hava, hava, havale

Vetem nje nate
vetem nje mbremje
dhe jo shkojme me lart
vetem nje nate
shpejt e kuptova
se une isha me fat.
Ishte cmenduri
emrin nuk ja di
nje fotografi
dhe vetem nata me mbeti kujtim
dhe vetem (vetem)

(refreni)(3x)
Havale, mu bere havale
Havale, mu bere
hava mu bere, havale

Havale, havale, havale
hava mu bere, havale

Nuk e besoj
une vete te humba
dhe prape po te kerkoj.
Nuk e kuptoj
je si te tjerat
dhe prape nuk je njesoj.
Ishte cmenduri
emrin nuk ja di
nje fotografi
dhe vetem nata
me mbeti kujtim
dhe vetem

(refreni)(4x)
Havale, mu bere havale
Havale, mu bere
hava mu bere, havale

Havale (4x)
Hava, hava, havale (3x)

(4x)
Havale, mu bere havale
Havale, mu bere
hava mu bere, havale

Hava, hava, havale
Ardit Gjebrea
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Ardit Gjebrea
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Gazebo


Ardit Gjebrea - Havale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Havale".
3. Video është e këngës "Havale", por nuk këndohet nga Ardit Gjebrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Gjebrea:


Komente 0