Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Gjebrea & Inva Mula - Vemi O Svemi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  10

Vemi o svemi ne mes te pyllit o svemi
Atje ku djelli dhe bota nuk na sheh x2
inva:
Vemi o svemi ne mes te pyllit o svemi
Bashk : Atje ku djelli dhe bota nuk na sheh x2
Kori : Vemi o svemi Ne mes te pyllit o svemi
Atje ku djelli dhe bota nuk na sheh
Ardit :
Atje ku zogjte ngrene Folen e Dashurise
inva:
Atje shtepine ta ngrejme edhe ne
Bashk : Atje shtepine ta ngrejme edhe ne
nanananana nana
lalalala lalala
lalalala lalalala lala lala lalala lal alal alala l ala
lalalalala lalala lala lalala lalal lalal lala lal la la lal lal al al la lal lal lal a la la la la la lalala la la lalala


Ky tekst u dërgua nga Diton


Akordet:

A (LA+)——-
Vemi o svemi

E (MI+)—————-
ne mes te pyllit do t’vemi

D (RE+)—–E (MI+)——A(LA+)———
atje ku …..dielli dhe …….bota nuk na sheh

D (RE+)—–E (MI+)——A(LA+)———
atje ku …..dielli dhe……. bota nuk na sheh

Atje ku zogjte ngrene
folete e dashurise
atje folene te ngreme edhe ne
atje folene te ngreme edhe ne

te rrojme te geruar
te lumtur dhe te qehte
sa e embel eshte kjo jete plot dashuri
sa e embel eshte kjo jete plot dashuri


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardit Gjebrea & Inva Mula - Vemi O Svemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vemi O Svemi".
3. Video është e këngës "Vemi O Svemi", por nuk këndohet nga Ardit Gjebrea & Inva Mula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Gjebrea:


Komente 0