Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Ardit Stafa - S’të Harroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

07/07/2013

2013-07-07T20:32:25+00:00

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2
Dhe si ne qdo mbremje te lajmroj
e ndjej bordh te tregoj
sa te dua skam fjal...
pa loj....

Edi se me degjon
nuk flej nese sme zgjon
po pres nga ty gjum te embel
si gjithmone.....

Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
mos jam une qe te lendoj
a se kuptoj
Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
ate qe meriotoj
falimenderit, ste harroj
ste haroj, ste harroj...

E nesermja te solli ty
lule mbi aa aq lart
ne mes lulesh nga uu une
mos u ben merak...

Edi qe sje rehat
por sdo te shkoj
shume gjate...
Do ti hapesh
krahet te me
duash prap....

Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
mos jam une qe te lendoj
a se kuptoj
Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
ate qe meriotoj
falimenderit, ste harroj
ste haroj, ste harroj...

Oooooouuuu, ooohhhooo...
heeej, heee, heeej
Oooooouuuu, ooohhhooo
falimenderit, ste haroj...

Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
mos jam une qe te lendoj
a se kuptoj
Nuk di se qka po ndodh
cila arsye te mundon
ate qe meriotoj
falimenderit, ste harroj
ste haroj, ste harroj...


Ky tekst u dërgua nga Anita
Më Shumë Këngë Nga Ardit Stafa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet