Live Video

Ardit Stafa - Dashuri E Jetës Sime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2015

2015-05-10T21:06:37

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Pjesëmarrëse në

Celësi Muzikor 9Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuri E Jetës Sime" kënduar nga Ardit Stafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ardit Stafa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ardit Stafa: