Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Argjentina Ramosaj - Jeta Vazhdon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  85

Komente nga Fansat

5 🔥🔥

23/10/2010

2010-10-23T02:08:01

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10


S'te kam prane dhe malli tret
Kur e di jo nuk eshte e thjeshte
Te mos dua asgje sot ,sa ftohte
Dhe mbeshtillem ne erresire
Me kujtimin me te mire
Dhe marr force une te jetoj, besoj

2x refrenin

Ai nuk iku pa kthim
Jam duke pritu-r dot vije
Duhet te mesohem pa ty
Se po me thone
Jeta vazhdon

Nuk degjoj me nje fjale te mire
Dhe nuk kam asnje deshire
Vetem ty vazhdoj te pres
Une pres..
Dhe mbeshtillem ne erresire
Me kujtimin me te mire
Dhe marr force une te jetoj, besoj

3x refrenin

Ai nuk iku pa kthim
Jam duke pritu-r dot vije
Duhet te mesohem pa ty
Se po me thone
Jeta vazhdon


Ky tekst u dërgua nga  vivakosovaKartolina (1)

U krijua nga Hadergjonaj 2018-12-04 19:52:37
S'të kam pranë dhe malli tret
Kur e di jo nuk është e thjeshtë
Të mos dua asgjë sot, sa ftohtë
Dhe mbështillem në errësirë
Me kujtimin më të mirë
Dhe marr forcë unë të jetoj

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Argjentina Ramosaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet