A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Argjentina Ramosaj & Cricket - Hush


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/12/2017

2017-12-24T13:01:48

See Also

Cricket

Lyrics:

Yll Limani

Music & Arrangement:

Cricket


Hush, don't say a word.
Hush, don't say a word.

Cause you lost me when you said you gonna leave,
now every breath yout take is killing me.

Dum, dum ba ri da dum dum x3
Can you feel my heart beating?

Dum, dum ba ri da dum dum x3
Can you feel my heart beating?

Dum, dum ba ri da dum dum x3
Can you feel my heart beating?

Hush, don't say a word.
Hush, don't say a word.

Cause you lost me when you said you gonna leave,
now every breath you take is killing me.

Dum, dum ba ri da dum dum x3
Can you feel my heart beating?

Dum, dum ba ri da dum dum x3
Can you feel my heart beating?

Dum, dum ba ri da dum dum x3
Can you feel my heart beating?

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019