Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arilena Ara - I'll Give You My Heart

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'll Give You My Heart".
3. Video është e këngës "I'll Give You My Heart", por nuk këndohet nga Arilena Ara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arilena Ara - I'll Give You My Heart  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Video Produksioni:

ASHA

Komente

Asnjë Koment

06/11/2018

2018-11-06T18:58:34+00:00Will you tell me one more secret?
How to open up my heart
Would you love me if I show you
And you see my darkest side

And I can’t help but show it
Can’t control it
I can be your hero and you can be mine
And you can call me, hold me
Love me softly
Make me yours n my heart won’t cry

Ref
Only if you show me that your love is real and true
I’ll give you my heart, I’ll give you my heart
Only if you love me, make me believe in you
I’ll give you my heart, I’ll give you my heart

If I tell you all my secrets
Can I stay inside your heart
Tell me if you’d ever ask me
Will you be forever mine?

And I can’t help but show it
Can’t control it
I can be your hero and you can be mine
And you can call me, hold me
Love me softly
Make me yours n my heart won’t cry


Ky tekst u dërgua nga Kk.Senorita
Më Shumë Këngë Nga Arilena Ara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet