Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arinda Gjoni - Kam Pi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Pi".
3. Video është e këngës "Kam Pi", por nuk këndohet nga Arinda Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arinda Gjoni - Kam Pi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Muzika:

De Vox

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

21/03/2019

2019-03-21T16:00:00+00:00Zemra u thy
Zemra u thy nga ty
Nuk do ti shoh
Me ata sy
Kam dal...
Sot kam dal
Zemra le të më gezojë
Vetem nje nate..

REF.:
Kam pi un me harru pak
Sa t’tkom dasht
Kam pi un me harru pak
qe sje tash
Kam pi dhe kercej kenget
qe dikur i kercenim bashke..

Jeten e re
Jeten e e re pa mu e ke
Nuk jena mo
S’jena mo si dje
Kam dal...
Sot kam dal
Zemra le te me gezoje vetem nje nate

REF.:
Kam pi un me harru pak
Sa t’tkom dasht
Kam pi un me harru pak
qe sje tash
Kam pi dhe kercej kenget
qe dikur i kercenim bashke..

Sonte du me pi
Du me pi per ni dashni
Sonte du me pi
per ni dashni

Kartolina (3)

27
23
24

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Arinda Gjoni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet