Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arinda Gjoni - Shqipe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  16

Kurrë gjaku nuk ndahet
Shqipëria Kosova
Shqipe bashko krahët O
Koha është e jona

Refreni

Bini ju tupana
Ngrihu o Flamur
Kush ka gjak Shqiptari
Shqipen s’harron

Strofa 2

Flamujt sot valëviten
Koha është me ne
Sot vallzoni ju o Shqipe
Një Komb një Atdhe

Refreni

Bini ju tupana
Ngrihu o Flamur
Kush ka gjak Shqiptari
Shqipen s’harron

Outro

Zemra ngrihuni
Nga himni i Shqiptarisë
Rroftë e qoftë përjetë
Dita e Pavarsisë
Arinda Gjoni
Publikimi: 21/12/2019
Muzika: De Vox
Video Produksioni: MAX Production


Arinda Gjoni - Shqipe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqipe".
3. Video është e këngës "Shqipe", por nuk këndohet nga Arinda Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Arinda Gjoni:


Komente 0