Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arinda Gjoni - Dashnia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me ka mbyte dashnia
Pa te jo nuk e dija
Ajo mka deh sikur rakia
N'kembe s'munem me nejt

Po sikur pa te me mbet
A thu per ne do tkishte jet
Ahh kjo dashnia mori mend e mija

Me ka mbyt dashnia
Pa te jo nuk e dija
Ajo mka deh sikur rakia
Po shum ka vlejt ka vlejt

Mos e le ti mos e le le le
Mos thuaj jo dhe nese nuk e ke
Ate te gjith e perjetojne ne jet
Arinda Gjoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/10/2022
Muzika: Markel Goga
Teksti: Markel Goga
Orkestrimi: Marsel Gunga
Video Director: Eslam Salah
Make Ap And Hair: Valentina QuinterosArinda Gjoni - Dashnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia".
3. Video është e këngës "Dashnia", por nuk këndohet nga Arinda Gjoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arinda Gjoni:


Komente 0