A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Arian Begaj - Sonte Me Lini Rehat


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/03/2019

2019-03-15T11:04:12

Music & Arrangement:

Rino BociSorry, this song lyrics is not yet available "Sonte Me Lini Rehat" sung by Arian Begaj.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Sonte Me Lini Rehat".
The music video from Arian Begaj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019