Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Rexhepagiqi - Dikur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

unë tërë jetën time e ndryshova nga cdo gjë pos teje u largova
andaj më vije rëndë të pranojë jam i lodhurë por vazhdojë me ty aaaaaaa
kur mendova uratë janë ndërtuar e pashë se është shumë leht për ti rrënuar
dhe më vije ti kujtojë dhe më vije të luftojë për ty dhe mbetemi natën unë edhe ti dy te huaj në një gjumë pa ëndërrim për ditë dhe mbetemi natën të kthyer nga dy nga dy mure përballë si të huaj te huaj dikur

unë mendova mes nesh se s'do të ketëkufi dikur dashuri dhe urrejtje u mblodhë në një dikur unë ende po besojë ne ty aaaaa

të pa kënaqurë ditën e presim shprehit e vjetra ,ndjenjat kur i mbysim edhe lotët kur i fshijë nuk e fshijë dot dashuriinë për ty aaaaaa

dhe mbetemi naten une edhe ti dy te huaj ne nje gjume pa endrrim per dite dhe mbtemi naten te kthyer nga dy nga dy mure perball si te huaj te huaj dikur
unë mendova mes nesh se nuk do të ketë kufi dikur dashuri dhe urrejtje u mblodhën ne nje dikur une ende besoj ne dikur

unë mendova mes nesh se nuk do të ketë kufi dikur dashuri dhe urrejtje u mblodhën ne nje dikur une ende besoj ne ty

edhe lotët kur i fshijë nuk e fshijë dot dashurinë per ty


Ky tekst u dërgua nga L

Armend Rexhepagiqi - Dikur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur".
3. Video është e këngës "Dikur", por nuk këndohet nga Armend Rexhepagiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Rexhepagiqi:


Komente 0