Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Artan Xhija & Majlinda Alia - Ndjej Se Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

04/04/2011

2011-04-04T16:56:16+00:00

Teksti:

Artan Xhija

Video Produksioni:

MAF Production
si 'maniken me rrin perpara
ne zemer me ka hyr ky djal
zgjuar jam po nuk e di cpo shohon keto syt e mi.. 2her
ref.
aj aj aj ndjeva dashurin
aj aj aj zemra me pushoj
aj aj aj fati im je ti
aj aj aj ty te dashuroj
2her ...
2her...hej ti hej ti ndjej se te dua
hej ti hej ti kam frig kam frig se per ty vuaj ....

zdot refuzoj un asnje fjal
se me pelqen me ty te dal

zemra eja ti do te ndezim ne nje dashuri ..2her
ref.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet