Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32

Thon dashnia e vertet kur se prete vjen
Rastesisht ne u takuam diku ne Prizren
I cuditshem qenka fati ndodhi dhe me ne
Sa her e kujtoj me duket sikur ishte dje

REFF:
Per ty zemer un jetoj sonte duke ta kujtuuuu
Zotin eee falenderoj qe ti je cdo dit me muu
Per ty zemer un jetoj te kam si drite ne syyy
Asgje jetes jo si kerkoj jam me fat qe te kam tyy 2x

Sepse jeta ti shton vitet floket ti zbardhon
por dashnia vetem rritet si dashnia jon
dhe sa here ndihem e lodhur lodhjen ma largon
dhe kur un se kuptoj veten, vec ti me kupton

REFF:
Per ty zemer un jetoj sonte duke ta kujtuuuu
Zotin e falenderoj qe ti je cdo dite me muu
Per ty zemer un jetoj te kam si drite ne syyy
Asgje jetes jo si kerkoj jam me fate qe te kam tyy 2x


Ky tekst u dërgua nga FloriAnAArtiola Toska
Publikimi: 29/05/2015
Muzika: Artiola Toska
Teksti: Armand Trebicka
Orkestrimi: Edi Balili


Artiola Toska - Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty".
3. Video është e këngës "Për Ty", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0