Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asio Yzeiri - Haram Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Do të dish çfar mundon këtë zemër
Emri jot i gdhendur ështe aty
mungesa jote e shkatrron këtë emër
a ty të lutem kthehu ti tani

REF. 2x:
Haram ti kam bo kto lojrat e tua
largohesh ti nga unë për tekat e tua
Haram ti kam bo kto lojrat e tua
largohesh ti nga unë për tekat e tua

shpresoj që një dit do kthehesh
mashtroja veten unë për ty
i zhgënjyer unë e mblodha mendjen
kjo dashuri mori fund tani

REF. 2x:
Haram ti kam bo kto lojrat e tua
largohesh ti nga unë për tekat e tua
Haram ti kam bo kto lojrat e tua
largohesh ti nga unë për tekat e tua


Ky tekst u dërgua nga ALAsio Yzeiri
Publikimi: 30/08/2021
Muzika: Zani Loca
Teksti: Aldi Loca
Orkestrimi: Samuel Kodra
Video Produksioni: Frame Company Albania
Violin: Mariglen Cela
Prod.: Es Records
Mua: Alban SenkaAsio Yzeiri - Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haram".
3. Video është e këngës "Haram", por nuk këndohet nga Asio Yzeiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0