Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aslaidon - Vetem Do Ia Dal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dhe kur flas me ty deri vone
Ca detaje qe gjithmone harron
Brenda vetes gjej tani lumenj me fjale
Duke folur po harroj dhe vete
Qe asgje nuk do te shkoje perjete
Disa here nuk ka me vlere sa shume lufton

Me duket sikur ti nuk e di
Por une nuk kam me kohe te te pres
Ti vazhdon te harrosh dhe me duket sikur nuk me njeh

Refreni:
Sot veten nga ty un do ta ndaj
Me asnje inat nuk do mbaj
Sot veten pa hijen time dal
dhe me tremb
E di qe degjon
E di qe kerkon
Tani nuk ka me gabime
Vetem Do ia dal

Asgje nuk eshte me njesoj
Shpirtin tim e hodha prap ne loje
E besoj tani mallkimi isha une
Kur lufton me veten dhe ia del
Ti e di qe drita po te pret
Dhe kujton sa her e mbaje koken pas

Tani me ska kush te pengoje
Dhe veten e merr ti ne dore
Dhe fillon te kujtosh dhe me veten fillon ti e qesh

Refreni:
Sot veten nga ty un do ta ndaj
Me asnje inat nuk do mbaj
Sot veten pa hijen time dal
dhe me tremb
E di qe degjon
E di qe kerkon
Tani nuk ka me gabime
Vetem Do ia dal (x6)


Ky tekst u dërgua nga kevinAslaidon Zaimaj
Publikimi: 11/07/2015
Festivali: Top Fest 12


Aslaidon - Vetem Do Ia Dal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Do Ia Dal".
3. Video është e këngës "Vetem Do Ia Dal", por nuk këndohet nga Aslaidon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aslaidon Zaimaj:


Komente 0